Září 2011

!!!POZASTAVENO!!!

2. září 2011 v 14:12 | KačenkQa:-PiškůůtEk:-* |  Ostatní...
Ahojky Zlatíčka,tak je to tady,Nechtěla jsem nikdy aby se tohle stalo. Tenhle článek píšu hrozně nerada.Ale nedá se nic dělat. Všechno jednou začíná a jednou končí.Tento blog taky jednou skončí. Ale Určitě ho nechceme s Denčou smazat. Začíná školní Rok. A známky chceme mít co nejlepší. A v tomto článku bych chtěla vám napsat jak jsem k tomuto blogu přišla...a jak to všechno začalo tak se prosím pořádně Posaďte a čtěte.
Jak jsem se dostala k Blogu:
Tento blog je velmi úžasný...a pro mě určitě velmi výjmečný.Tak jednoho dne si sednu k počítači jako to dělám každý den.Juknu na FB.Zam se zdržím 1 hodin:D.No pak se flákám po netu. Jdu na stránku Karaoketexty.cz a vidím jako vždy zprávy 3 nové zprávy. 2 reklamy a 1 zpráva od nějakého neznámého uživatele. Tak se kouknu co mi píše.A byla to nějaká dívka. Nikdy v životě jsem ji neviděla neslyšela jsem o ni. A Ona mi píše. Jestli ji nechci pomáhat z Blogem o Čarodějkách. A já byla úplně šťastná protože jsem ještě vůbec nedělala Blog o charmed. A sama no nechtěla jsem. No a tak jsem napsala že Budu ráda když jí budu moc pomáhat. A Samozřejmě že jsem to brala hrozně vážně. Protože čarodějky mám ráda. A ráda se na ně dívám. Měla jsem chvíle že jsem je brala tak vážně že jsem zanedbala učení. A tak jsem začal s tímto blogem. Tento blog už funguje od Března je to celkem krátká doba já vím. Ae začala Škola a já se chci co nejfíc soustředit...Protože vím že bych mohla dosáhnout toho krásného vysvědčení.. Ještě nikdy jsem neměla trojku na vysvědčení. A nechci ani mít..:DNo a tak tento blog bude pozastaven do nevím jaké doby. Ale určitě jsem někdy kouknu. No a jelikož já chodím do Sportovky tak to mám těžší. Od ostatních tříd v mém věku. No a jelikož mi učení nejde moc do hlavy tak je to ták pošahaný..:DHraju volejbal to už jste mohly slyšet.A proto mám tréninky. No a ještě k tomu blog. No nevím no. Jinak Denča sice nehraje Volejbal ani tak něco...ale Taky nestíhám. A já jí nebudu nutit do ničeho co nechce.. Jsme přece jenom svobodná země. A nemám právo ji nijak přikazovat.Určitě toho nelituju že jsem napsala tehdy ano.:D a já věřím že se jednou vrátím. No určitě se prosím na mě nezlob te. Jinak AFFSka prosím bu´d me nadále AFFSka...Moc vás mám ráda a bez vás by to nebylo ono. Tak to bylo všechno co jsem chtěla naspat.. No Tak se mějte snad ještě se Někdy uvidíme...Jinak Děkuji za návštěvnosti,a vysoká čísla v ní. Určitě na mě nezapomeň te a já na vás taky. Kontak přímo ke mě pište carodejkycharmedlove@seznam.cz určitě si vaše dotazy přečtu a odepíši. ÁhoOoj..:*

Alyssa Porodila

1. září 2011 v 19:36 | KačenkQa:-* |  Alyssa Milano - Akce atd.
Alyssa Milano porodila!

Alyssa Milano porodila syna 31.8.2010 o 9:27. S Davidom dali svojmu synovy meno Milo Thomas Bugliari. Milo vážil 7lbs (3 kg) a meral 19 inches (48 cm). Takže Alysse a Davidovy gratulujem a dúfam, že bude Milo zdravý a šťastný a že Alyssa s Davidom budú dobrý rodičia.
Božé Alysso Gratuluji